top of page
LEO benzina.jpg
LEO 2.jpg
LEO 0.jpg

Historie  LEO s.r.o.

V březnu roku 2021 byl pronajat obchod v areálu bývalé čerpací stanice v Jevišovicích za účelem vybudování kamenného obchodu Hasičské výzbrojny LEO a výdejny pro eshop .

Postupným tlakem zákazníků a obyvatel města Jevišovice i jeho okolí , padlo rozhodnutí znovu zprovoznit dlouho uzavřenou čerpací stanici. 

 

Čerpací stanice LEO

1.11.2021 jsme si pronajali celý areál čerpací stanice , nechali vyčistit nádrže , opravit a částečně zrepasovat stojany pro výdej paliva , nechali jsme opravit  a zrepasovat kompresor na huštění pneumatik  a 8.prosince byla čerpací stanice spuštěna . Tady je na místě velké dík všem těm kteří nás podporovali a i přes šílenou reputaci benzínky nám uvěřili a jezdili tankovat a udrželi nás při životě  - protože jsme  otevřeli v nepříznivou mimosezoní dobu.

Pokud nám počasí dovolilo ,  dali jsme benzínce nový kabátek a vylepšovali co se dalo. Založili jsme benzínce facebookové stránky.

Penzion LEO

Během zimních měsíců jsme nezaháleli a usilovně pracovali i na rekonstrukci penzionu , díky paní majitelce byla vyměněna střešní okna a poté i velká okna v pokojích 14 a 16.

Vybudovala se společná kuchyně se sporákem , lednicí , mikrovlnkou a varnou konvicí s prostorem pro jídelnu. byly udělány nové elektro rozvody , elektro přívody pro veškeré spotřebiče a v jedné z koupelen umístěna automatická pračka a sušička.

Celý penzion dostal nové lůžkoviny ,byl vymalován ,vyčištěn , nově zakoupena některá lůžka a dýchá čistotou a vůní.

Bufet LEO

To byl opravdu oříšek - zničená kuchyně, ale díky nadšení hodných duší Jevišovic a okolí,  kteří přiložili ruce k dílu a pracovali na obnově jsme vše zvládli a 2. července jsme poprvé otevřeli dveře našeho bufetu -  zde úmyslně nebudu psát konkrétní jména , ani firmy, protože bych mohla na někoho zapomenout a to nechci, všem těmto nadšencům a zručným řemeslníkům , kteří se podíleli na této obnově jsme opravdu vděční a děkujeme.

Naše představa je bufet , tak jak býval za mých mladých časů - jak se bude vyvíjet a posouvat ve vývoji ukáže čas a vy - naši zákazníci .

Společně se společností Heineken jsme pro vás vybrali z mnoha produktů této společnosti -  tankové pivo Hostan a pro fajnšmekry točenou dvanáctku Zlatý Bažant.

bottom of page